facebook

Над українською заробітчанкою у Польщі розправився 25-річний серійний убивця. Нові деталі трагедії

Вона додала, що кожного разу для своїх вбивств поляк використовував новий предмет, а всі свої злочини він професійно засекречував. Впіймати його вдалося лише завдяки тому, що вбивство української заробітчанки набуло резонансу.

Тепер поляку загрожує до 25 років ув’язнення. Наразі триває слідство.

Нагадаємо, Надія була родом із Житомирської області та працювала кухарем у кафе у рідному селищі Ружин. Але півтора роки тому вона вирішила поїхати на заробітки до Польщі, до невеликого містечка Соколув Підляски Мазовецького воєводства під Варшавою.

Трагедія сталася 18 січня, коли жінка йшла на роботу, мала нічну зміну. На камерах відеоспостереження видно, що жінка спокійно йшла вулицею, коли ззаду до неї підбіг злочинець. Він ударив її по голові і пограбував. Потім зник.

Тіло українки пролежало під дощем усю ніч, лише вранці її виявили перехожі та викликали поліцію. На той момент медики вже нічим не могли їй допомогти, Надія була мертва.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Дочка Надії Оля залишилася сама у Польщі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у п’ятницю, 31 грудня, у Польщі було знайдено мертвим 47-річного громадянина України. Його тіло виявили біля його орендованої квартири в місті Седльце.

У листопаді у центрі міста Плоцьк у Польщі 32-річний українець убив свого співвітчизника. Причиною того, що сталося, правоохоронні органи називають особистісні неприязні відносини між обвинуваченим та загиблим.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...