Categories: ДТП

Один наїхав, а інший протягнув кілька метрів: у Тернополі жінку на переході збили два автомобілі (фото)

У поліції встановлюють причини ДТП.

У Тернополі на вулиці Микулинецькій у четвер, 27 січня, жінку збили одразу два автомобілі. Від отриманих травм потерпіла померла на місці ДТП.

Про це повідомили в Нацполіції Тернопільської області.

ДТП сталась о 7:30. Жінка переходила дорогу в межах пішохідного переходу. Там її спочатку збив автомобіль Ford Fiesta. Від удару потерпіла впала на смугу зустрічного руху, де її збив автомобіль Fiat Doblo. Від отриманих травм потерпіла померла на місці аварії. Її особу вже встановили. Це – жителька Тернополя 1965 року народження.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

У поліції відкрили провадження за ч.2 ст.286 ККУ.

Генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини Михайло Джус повідомив, що другий автомобіль кілька метрів тягнув потерпілу. Медики, які приїхали на місце аварії, не змогли допомогти жінці, оскільки травми виявились несумісні з життям.

Христина

Recent Posts

Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім’я має бути закарбоване в історії держави

❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…

5 днів ago

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

2 тижні ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

3 тижні ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

3 тижні ago

Твоя підготовка — твоя перевага! 👊🇺🇦

Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…

3 тижні ago

Рублі, Медведчук і Верба: чи готується інформаційний ґрунт для заходу рф в Івано-Франківськ?

Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…

4 тижні ago