Адвокат затриманого солдата-строковика повідомив, що його клієнт є потерпілим.
Нацгвардієць Артемій Рябчук, який убив п’ятьох людей на території заводу “Південмаш” у Дніпрі, відмовився від своїх свідчень.
Про це повідомляє Telegram-канал “Реальный Киев”, опублікувавши фотокопію відповідної заяви.
У повідомленні йдеться, що цією заявою Артемій Рябчук визнає єдиними своїми захисниками приватних адвокатів, кошти на яких йому зібрала громадськість. Усі наступні слідчі дії він погоджується проводити тільки в їхній присутності. Також у цій заяві підозрюваний відмовляється від усіх своїх показів, які він давав раніше.
Нагадаємо, раніше підозрюваний у вбивстві п’яти людей 20-річний Артемій Рябчук у суді визнав провину та розкаявся. Він зазначив, що йому жаль тих людей, яким він завдав болю.
Javelin, Корсар і Milan Трійки проти ворожої броні Мобільність Javelin, лазерна точність Корсару та швидкострільність…
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…