Рідні жінки працювали медиками та захворіли на коронавірус.
87-річна жителька села Новоселиця Кельменецького району Чернівецької області Марія Чумак розповіла, що через пандемію коронавірусу вона втратила своїх невістку та сина. Коли з’явилась вакцина, вона одразу щепилась, у березні планує отримати бустерну дозу.
Про це пише ІА АСС.
Жінка розповіла, що її син та невістка працювали медиками та рятували хворих на COVID-19. Спочатку на коронавірус захворіла її невістка, потім син. За тиждень жінка поховала обох родичів.
“Думала, не переживу цього. По телевізору бачила, що дуже страшна ця хвороба. Пізніше я теж перехворіла, але Бог зберіг мені життя”, – каже Марія Чумак.
Після того, як в Україні почалась вакцинація, жінка одразу вирішила щепитись. Її вакцинували Pfizer. У березні бабуся планує зробити бустерну вакцинацію. Марія Чумак розповідає, що вакцинацію вона перенесла дуже просто: у неї не було температури та нічого не боліло. Жінка переконана, що якби вакцина з’явилась раніше, то її рідні зараз були б живі.
“Знаєте, якби була ця вакцина раніше, то я би не поховала своїх дітей. Вони могли би ще жити і жити. І вони точно вакцинувалися би! От того і я вакцинуюся, щоб онуки знову горе не переживали. Ще не набулася біля них”, – каже літня жінка.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…