Одну із постраждалих госпіталізували із травмою хребта.
У п’ятницю, 11 лютого, у селищі Лужани Чернівецької області вантажівка MAN врізалася у припарковане маршрутне таксі Mercedes-Benz 312. Від удару мікроавтобус із пасажирами перекинувся.
Про це повідомили у пресслужбі Нацполіції.
На момент зіткнення у маршрутці перебував 48-річний водій та семеро пасажирів. Усіх постраждалих доправили до лікарні для огляду лікарів, одну з пасажирок довелося госпіталізувати із забоєм поперекового відділу хребта.
Правоохоронці зауважили, що причиною ДТП стало те, що 32-річний водій вантажівки не обрав безпечної швидкості руху та дистанції. Всі обставини аварії встановлюються.
Якщо тобі від 18 до 24 років, настав час зробити вибір, який може визначити твоє…
Російські медіа поширюють заяви про нібито участь у протестах колишніх військових та певних «структур», які…
Вибір сильного підрозділу — це вибір якісної підготовки, професійного розвитку та команди, яка щодня виконує…
"Азимут", головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із…
Вламуватися до приватного житла, грабувати, викрадати родичів військовослужбовців ТЦК та СП і захоплювати їх в…
Для військовослужбовців ЗСУ, ДССТ та НГУ, у яких факт СЗЧ був зафіксований до 12 червня…