Обама охрестив українську владу «ідіотами»

Президент США Барак Обама в інтерв’ю CBS відверто назвав українську владу «ідіотами».

Американський журналіст поставив Обамі кілька питань щодо ситуації в Україні, на що Обама запевнив, що основною проблемою країни є її влада.

«США зробили усе можливе, аби сценарій розвитку подій в Україні мав позитивний характер. Уся справа в тому, що Україна є яскравим прикладом держави, в якій владу отримали повні ідіоти», – заявив американський лідер.

«У зв’язку з цим нині відбувається цілеспрямована робота з коригування зовнішньої політики США щодо України. Ми визнаємо деякі помилки і готуємося їх виправити», – пообіцяв політик.

Коментуючи цю заяву, телеведуча CNN Крістіна Аманпур припустила, що ці слова свідчать, що в Україні в найближчій перспективі не відбудеться позитивних змін: «У будь-якому разі до того моменту, коли всі ідіоти, які займають високі посади у цій нещасній країні, кудись подінуться».

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
annashchesna

Recent Posts

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

4 дні ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

1 тиждень ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

1 тиждень ago

Твоя підготовка — твоя перевага! 👊🇺🇦

Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…

1 тиждень ago

Рублі, Медведчук і Верба: чи готується інформаційний ґрунт для заходу рф в Івано-Франківськ?

Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…

2 тижні ago

Там, де поруч із дитиною смерть, хтось не виконав свій обов’язок

На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…

2 тижні ago