facebook

Це війна Путіна, але Путін не переможе – Шольц

Всі застереження президент РФ випустив у повітря, сказав канцлер ФРН.

Федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що президент Росії Володимир Путін розв’язав війну, якої не було на континенті 75 років, але він не переможе в цій війні.

Про це Шольц сказав у телезверненні до німців увечері 24 лютого.

“Наразі ми переживаємо початок війни, якої не було в Європі більш ніж 75 років”, – заявив німецький канцлер.

Путін вирішив напасти на Україну – на суверенну державу – це не може ніким і нічим бути виправданим, наголосив Шольц. Він назвав це спробою не тільки насильницькими засобами змінити кордони, а, можливо, стерти з мапи цілу державу.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

На думку канцлера ФРН, Путін хоче повернути час, але не може бути повернення до часів, коли великі країни ухвалювали рішення через голови малих; до часів холодної війни, коли супердержави ділили світ між собою на сфери впливу; не може бути повернення до 1998 року, коли громадяни Центральної та Східної Європи вибороли собі право на демократичний розвиток.

“Це порушення суверенітету ми не приймемо”, – запевнив Шольц та згадав цілий пакет суворих економічних санкцій, які стануть важким тягарем для російської економіки, ціною, яку агресор заплатить.

Канцлер ФРН також нагадав, що Захід застерігав Путіна постійно перед війною з Україною, але той всі попередження “випустив у повітря”.

“Ця війна – це війна Путіна (а не російського народу – ред.)… Але Путін не переможе!” – наголосив Шольц.

Він вкотре закликав Кремль припинити агресію, забрати свої війська та відкликати визнання незаконних самопроголошених утворень на сході України. Наразі, наголосив Шольц, треба подбати про те, щоб ця війна не перекинулась на інші країни Європи.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...