facebook

Потап назвав Путіна закомплексованим психопатом: він живе у світі, де навколо себе всіх убив

Відомий український продюсер та реп-виконавець Потап (Олексій Потапенко) опублікував емоційний допис, в якому назвав президента РФ Володимира Путіна “закомплексованою людиною”. Також знаменитість заявив, що лідера країни-агресора “проклинає весь світ, включно з Росією”.

Про це він написав на особистій сторінці в Instagram. “Щоранку у нас перекличка, хто живий, все! І всі виходять з бомбосховищ, тому що всю ніч по столиці України ведеться знищувальний усе вогонь! Він стирає в пил будинки, мости, дороги – все, що ми будували так довго! Але нічого, ми збудуємо ще краще”, – написав Потап.

Він зазначив, що це народна війна, а також війна проти режиму “диктатури звихнутого маразматика”.

Потап розповів, що іноді до нього дзвонять батьки хлопчиків-підлітків та просять поговорити з їхніми дітьми, підняти бойовий дух.

“Не знали 11-, 12- та 13-річні хлопчаки, що доведеться подорослішати так рано. Я дзвоню, і ми сміємося з ними над Путіним. Мені його шкода, мені здається, він такий закомплексований чоловік. Він живе у світі, де він навколо себе всіх убив, але нове коло знову стискається. Вся планета, включно з Росією, проклинає його”, – заявив продюсер.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Олексій Потапенко вважає, що Путін “справжній психопат, який безжальний до всіх людей”.

“Йому по барабану всі смерті та страждання, які несуть росіяни в Україну. Уявляєте, сидить Путін на троні й плаче, і підходить до нього маленька дівчинка і запитує: “Чого ти плачеш, тебе хтось образив?”, а він крізь сльози: “Ні! Це я образив усіх! І тепер зі мною ніхто не грає”. А дівчинка простягає йому пістолет: “На! Сам застрелись! Завіса”, – написав Потап.

Окрім того, артист присвятив публікацію відомим російським реперам Єгору Кріду й Тімоті за їхню пісню “Мій друг Путін”.

“Наш друг Молотов! До речі вам у плейлист гурт Molotov пісня “Puta”. Під неї приємно дивитися, як горять російські танки”, – підсумував Потап.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...