facebook

“Це відбувається на очах усього світу”: у Харкові під ворожими обстрілами загинули батьки новонародженої двійні

У Харкові у вівторок, 1 березня, народилися двійнята – хлопчик і дівчинка. Проте сьогодні батьки малюків загинули під ворожим обстрілом.

Тепер крихтам потрібна прийомна сім’я. Про це повідомили депутат Верховної Ради України Олексій Гончаренко та громадський діяч та політичний експерт Андрій Смолій.

“Вчора в Харкові народилися двійнята – хлопчик і дівчинка. Сьогодні ці немовлята залишилися сиротами, їхні батьки загинули під обстрілами. 2022 рік, Європа. Це відбувається на очах усього світу”, – зазначив Гончаренко.

Він додав, що вже знайшлися люди, які готові стати прийомною сім’єю для малечі.

“Бо ми своїх не кидаємо. Ми знаємо, що чужих дітей не буває. І завжди, чуєш мр@зь фашистська, завжди ми готові допомогти один одному і віддати останнє за рідну країну, за наших дітей, жінок, старих людей. Але вам цього не зрозуміти! Вже ніколи! Сьогодні у Харкові ви вмилися нашою кров’ю, але вже завтра ви точно гнитимете у сміттєвому мішку”, – підкреслив нардеп.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Зі свого боку Смолій побажав, “щоб були прокляті ці росіяни. Назавжди”.

Російські окупанти продовжують знищувати мирний український Харків. Вдень 2 березня вони завдали удару Палацу Праці, будівлі міськради та телевежі.

За інформацією заступника голови ОДА Романа Семенухи, прямо до будівлі міськради потрапила крилата ракета. Снаряд російські загарбники скинули на Палац Праці, на площі Конституції, 2, – будівлі понад 100 років, і його не знищував навіть Гітлер під час Другої світової.

Нагадаємо: Росія, що вторглася на територію України, в атаках на мирні міста почала застосовувати фугасні авіаційні бомби. Одну із ФАБ-500 окупанти скинули 2 березня на Харків.

Як повідомляв OBOZREVATEL, окупант весь день і всю ніч вів вогонь по Харкову, обстрілюючи житлові квартали. Минулої доби, 1 березня, загинула 21 особа, постраждало 112 людей.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...