facebook

У Москві заарештували мам із дітьми за принесені до українського посольства квіти

У Москві 1 березня заарештували двох матерів із 5 дітьми 7-11 років, які прийшли до посольства України з квітами та плакатом “Ні війні!”. Одразу їх хотіли залишити на ніч, але потім таки відпустили.

Про це розповіла у соціальній мережі старший науковий співробітник Школи актуальних гуманітарних досліджень Інституту суспільних наук РАНХіГС Олександра Архіпова.

“Катерина Завізіон та її подруга Ольга Альтер та їхні діти (Софія Гладкова, 7 років, Ліза Гладкова 11 років, Гоша Петров 11 років, Матвій Петров 9 років та Давид Петров 7 років), сьогодні, 1 березня, пішли покласти квіти до посольства України. Діти намалювали плакат і пішли з ним”, – йдеться у повідомленні.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

І дорослих, і дітей затримала поліція. Спочатку їх тримали в автозаку, потім привезли до ОВС. Усіх затриманих (включно з дітьми) хотіли залишити в ОВС на ніч, але пізніше передумали.

“У батьків відібрали телефони, зв’язку більше немає, на батьків кричать, погрожують позбавити батьківських прав. Тому потрібна допомога спільноти, потрібна допомога журналістів та правозахисників”, – написала Архипова.

Хоча мам та дітей відпустили, але попереду у них ще суд та штрафи. Мами бояться “самі зрозуміло, чого” і шукають правозахисного адвоката. А користувачі у коментарях шоковано пишуть про свої враження:

“За плакат “немає війни”. З дна постукали.”
“Зашквар. Діти за ґратами(((((”
“І все заради порятунку дітей Донбасу! І майбутнього Росії, як було заявлено”
“Бл@дь… вони ох@їли?! Тобто, коли діти “готові вмирати” за дядька Вову, то це нормально?!! А коли діти проти війни, то це автозак?!! Коли починають боротися з дітьми, це має реально загрожувати трибуналом…”
“Це пиздець, але… Добре що Преснеське. Там добрі менти, особливо щодо неповнолітніх. Мій син там бував і я з ним.”
“Боже. Миру мир все дитинство малювали. Це взагалі Росія?”
“Фашисти, натуральні фашисти!”

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...