Categories: ДТП

В Польщі в ДТП потрапив автобус з українськими біженцями: є постраждалі (ФОТО)

ДТП трапилася сьогодні вранці на автошляху №17 у селі Колонія Сідлищі Свидницького району. Про це повідомляється на сторінці польської поліції в Facebook.

За попередніми даними постраждали 6 осіб, з них 5 – діти. Польські лікарі надають їм медичну допомогу у лікарнях. Що стало причиною аварії наразі невідомо, водій автобуса був тверезим.

Автобус рухався із Гребенного у напрямку Варшави, коли раптом з’їхав з дороги в кювет і перекинувся. На момент ДТП всередині транспортного засобу перебували 73 пасажири. Обставини ДТП з’ясовуються.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

 

Саша

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago