facebook

“Це для нас єдиний шанс вижити”: росіяни починають масово здаватися в полон (ВІДЕО)

Росіяни продовжують масово здаватися. Свої мотиви вони пояснюють чітко – хочуть вижити. Здався навіть зрадник, який свого часу поикнув країнське військо і втік в Росію. Та нвіть розуміючи, яка відповідальність його чекає, військовий здався.

Відео з його допиту оприлюднила СБУ.

“На відео СБУ – допит чергового “орка” з РФ, який насправді виявився українським військовим-зрадником і у 2014 році перейшов на бік окупанта в Криму! 24 лютого його гаубично-артилерійський дивізіон отримав наказ наступати на Україну і рушив на Нову Каховку. Далі мав бути Миколаїв, а згодом і Одеса.

Їм обіцяли, що з владою все домовлено, що вони не будуть обстрілювати житлові будинки, а просто пройдуть рейдом. Їм пояснили: «Усе буде, як у 2014 році, коли Росія забирала Крим».
Та Україна зустріла окупантів шаленим спротивом. Відставши під час бою від основних сил, зрадник здав себе та весь свій взвод українським воїнам. Тепер з ним працюють слідчі та контррозвідка СБУ. Такі дії не можуть залишитися непокараними”, – наголосили в СБУ.
Ще один полоненний у своєму зверненні просить співвітчизників не вірити пропаганді.

“Не верьте российской пропаганде! Нас не около десяти, нас около десяти ТЫСЯЧ человек погибли! Мы сами виноваты…”, – каже він.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Танкіст-загарбник благає своїх рідних не довіряти жодному слову, яке лунає із російського телебачення, бо кремлівська влада навмисно промиває мізки брехнею.

“Окупант зізнається, що Росія – агресор, їхні війська б’ють по цивільним та вбивають дітей. Водночас каже, що для нього полон це – “єдиний шанс на виживання”, – інформує СБУ.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...