facebook

Рієлтори повідомляють, що на заході України вже немає вільного житла

Рієлтори координують розселення у школах, об’єктах соціально-побутової інфраструктури, гуртожитках, але навіть і тут бракує вільних місць.

За 10 днів війни рієлтори західноукраїнських відділень Асоціації фахівців з нерухомості (рієлторів) України безкоштовно розселили понад 100 тисяч біженців з Київської, Харківської, Донецької, Луганської, Сумської, Чернігівської, Запорізької, Херсонської та інших областей України.

Про це повідомляє 24 канал з посиланням на слова Юрія Піта, президента Асоціації фахівців з нерухомості (рієлторів) України.

Він говорить, що населенні пункти на заході України переповнені заявками на розселення, а вільних місць немає вже 5 днів.

“Рієлтори координують розселення у школах, об’єктах соціально-побутової інфраструктури, гуртожитках, але навіть і тут бракує вільних місць”, – зазначив він.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Понад 30% власників квартир в західноукраїнських обласних центрах надали біженцям своє житло взагалі безоплатно, а органи місцевої влади боряться з підвищенням цін на житло орендодавцями.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...