facebook

Путін заявив, що не проти діалогу з Україною і Магате, але висунув своїСВОЇ УМОВИ

Зустрічатися у Чорнобилі Путін заявив, що не буде.

Президент Франції Еммануель Макрон і президент Росії Володимир Путін, який розв’язав в Україні війну, погодилися з необхідністю залучення МАГАТЕ для гарантування безпеки ядерних об’єктів на території України. Також Путін погодився до діалогу з Україною і МАГАТЕ, але за певних умов.

Цієї домовленості вони досягнули під час телефонної розмови, повідомили в Єлисейському палаці 6 березня.

“Президент Франції висловив президенту Путіну глибоке занепокоєння у зв’язку з ризиками для безпеки ядерних об’єктів, а також нагальною потребою вжити конкретних заходів для подолання цих ризиків. Він наголосив на абсолютній необхідності уникати будь-якої шкоди цілісності українських цивільних ядерних об’єктів, безпека яких має бути забезпечена відповідно до правил МАГАТЕ та пропозицій його генерального директора”, – йдеться в повідомленні.

В Єлисейському палаці додали, що президент країни-окупанта погодився з тим, що робота з гарантування безпеки ядерних об’єктів “має бути негайно розпочато МАГАТЕ”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Макрон наголосив, що необхідно повністю виключити всі зазіхання на цивільні українські атомні об’єкти. А також закликав Путіна “до поваги міжнародного гуманітарного права, захисту цивільного населення та доставки допомоги”.

Своєю чергою, Путін у розмові запевнив Макрона, що начебто не проти зустрічі у форматі МАГАТЕ-РФ-Україна. Утім, за його словами, така зустріч можлива не у Чорнобилі, а щодо відеоконференції чи третьої країни.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...