facebook

Обмежень немає: українці можуть витрачати гроші з “пакету малюка” на будь-які товари

Враховуючи, що багато українських родин опинилися через війну у складному становищі, Мінсоцполітики дозволило громадянам використати кошти грошової компенсації “пакет малюка” для покупки будь-яких товарів, без обмежень. Про це повідомляє пресс-служба відомства.

У Мінсоцполітики зазначили, що зараз сім’ям потрібні гроші на продукти, медичні препарати та пальне, щоб дістатися безпечного місця. І це – питання життя та здоров’я маленьких дітей. У зв’язку з цим було знято обмеження на використання коштів з “пакету малюка” на період воєнного стану + 1 місяць після його завершення.

При цьому не застосовується вимога використати кошти грошової компенсації “пакету малюка” протягом 12 місяців.

“Якщо раніше банки повертали до бюджету невикористаний сім’ями залишок через 12 місяців після перерахування коштів на картку, то зараз кошти залишаються у сімей”, – йдеться у повідомленні.

Також у відомстві зазначили, що ухвалене рішення допоможе сім’ям під час воєнного стану отримати грошову компенсацію за спрощеним порядком, враховуючи можливі непередбачувані обставини пологів та тимчасове переміщення сімей.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Для її отримання один батьків повинен подати заяву з копією свідоцтва про народження малюка та довідкою з пологового будинку про неотримання натуральної допомоги “пакету малюка”. Якщо свідоцтва про народження немає, то до заяви достатньо додати копію документа, який підтверджує факт народження дитини в закладі охорони здоров’я або поза ним.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...