facebook

Басков видав нову заяву з маячнею про фашизм та біологічну зброю в Україні

Російський співак Микола Басков, який підтримує війну проти України, вкотре виступив рупором кремлівської пропаганди. Виконавець передав риторику президента РФ Володимира Путіна, що нібито російські окупанти зібралися звільняти українську землю від нацистів.

На своїй сторінці в Instagram Басков опублікував відеоряд, де співставив кадри фашиської Німеччини, українського Майдану, війни на Донбасі і в Україні у 2022 році. Співак звернувся до генпрокурорки Ірини Венедіктової, яка оголосила Баскова у міжнародний розшук, тому що він підтримав вторгнення російських військ в Україну. Виконавець стверджує, що українці проводять досліди з біологічною зброєю і є фашистами.

“Незабаром на вас теж чекає трибунал через дії проти вашого народу, через підтримку дослідів з біологічною зброєю на вашій території і через підтримку фашизму на державному рівні”, – звернувся до генпрокурора України Микола Басков.

Співак вкотре поширив на майже п’ятимільйонну аудиторію в Instagram нісенітниці про приниження російськомовного населення. Він вигадав, що в Одесі спалили заживо людей, які говорили російською.

Басков написав, що Донбас бомбардували не російські окупанти, а знищувала армія України. “Золотий голос” назвав фейком те, що молоді солдати з Росії тисячами гинуть на українській землі.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Виконавець вкотре підтримав окупацію Криму, привітавши усіх з прийдешнім святом 18 березня. Цей день є так званою Кримською весною, коли в Росії підписали угоду і офіційно визнали анексію Криму та Севастополя.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...