facebook

Шкарлет розповів про два можливі варіанти поновлення навчання

Будь-яке навчання в Україні після вторгнення Росії призупинилось на 2 тижні. Проте цей час майже збіг, а зараз же з’явились варіанти, як продовжуватиметься освіта.

Про це розповів міністр освіти й науки України Сергій Шкарлет. За його словами, вимушені канікули у держзакладах освіти вже закінчились.

Як зауважив очільник Міносвіти, багато мешканців із дітьми переїхали у безпечні території – на Захід України або закордон.

Ми ухвалили рішення щодо організації і початку освітнього процесу у тих регіонах України, де це можливо. У нас можуть бути 2 можливі варіанти, – наголосив він.

Мовиться про те, щоб тимчасово призупинити освітній процес там, де території потерпають від агресії Росії. Інший же варіант полягає в тому, щоб організувати навчання дистанційно або за змішаною формою. “За погодження з військово-цивільною адміністрацією там, де це можливо”, – додав Шкарлет.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Також міністр освіти й науки запевнив, що освіту забезпечать усіма можливими засобами й для всіх учасників. “Будь-якого віку, будь-якого статусу – від дитячого садочка до закладу післядипломної освіти. Ніхто ображений не буде”, – підкреслив він.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...