facebook

Байден особисто заборонив передачу винищувачів Україні, боячись спровокувати Путіна – WSJ

Замість того, щоб стримувати Путіна, Байден дозволяє росіянам стримувати США.
Рішення США відмовити Україні в передачі польських винищувачів МіГ-29 ухвалив особисто президент Байден, який наклав вето на доставку літаків, щоб не спровокувати Володимира Путіна на ескалацію війни.

Про це пише The Wall Street Journal у редакційній статті, передає lb.ua.

“Логіка, здається, така, що відправка смертоносної зенітної та протитанкової зброї не спровокує росіян, а 28 літаків спровокує. Цю відмінність важко зрозуміти, особливо коли Пентагон також каже, що українцям не потрібні реактивні літаки, тому що інша їхня зброя ефективніша. Отже, відправка менш смертоносних літаків призведе до Третьої світової війни, але не зброї, яка насправді є смертельною?” – зазначає редакція The Wall Street Journal.

На думку видання, більшою проблемою є те, що це фіаско посилає Путіну сигнал про НАТО.

“Суть стримування полягає в тому, щоб змусити супротивника повірити, що певні дії призведуть до відповіді, – пише The Wall Street Journal. – Демонстративно не надсилаючи війська і кажучи, що причиною є страх перед ескалацією, містер Байден каже Путіну, про що йому не варто турбуватися. Замість того, щоб стримувати Путіна, Байден дозволяє росіянам стримувати США”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Така поведінка стає нормою для президента США, стверджує видання.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...