Президент США Джо Байден уповноважив Держдепартамент надати Україні додаткову військову допомогу у розмірі до $200 млн. Кошти підуть на придбання зброї, а також інші військові потреби.
Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє OBOZREVATEL
Ця допомога є частиною ширшої підтримки США у вигляді фінансування та санкцій, повідомляють американські ЗМІ. Допомогу України виділяють задля того, щоб підтримати країну у протистоянні російській агресії.
Також Байден планує підписати законопроект щодо додаткових державних витрат США. Цей документ передбачає виділення Україні $13,6 млрд військової, економічної та гуманітарної допомоги.
Приблизно половина цієї суми (6,5 млрд) буде спрямована на гуманітарну допомогу та підтримку економіки країни. З них 4 млрд буде розподілено між Україною та країнами Центральної Європи для допомоги двом мільйонам українців, які залишили країну через війну, яку розпочала Росія. Джерело: https://censor.net/ua/n3324386
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…