facebook

“Органи не витримують жахливого болю, вірус перевершив заразністю всі страхи”: медики про штам “Стелс-Омікрон”

Штам “Омікрон” стрімко поширюється світом, продовжуючи вражати медиків усієї планети. Симптоми і ускладнення, викликані вірусом продовжують змінюватися, а сам штам модифікуватися. Наразі швидкого поширення набуває варіанти штаму BA.2, так званий штам “Стелс-Омікрон”, щодо якого у науковців є серйозні побоювання, адже він демонструє ще більшу заразність і підступність. Лише своєчасно надана медична допомога здатна врятувати інфікованого від найгірших наслідків, фатальних трагедій та дуже болючих симптомів. Слід уважно ставитися до стану свого здоров’я і звертатися терміново за допомогою.

Зокрема, влада Китаю повідомила про 1337 нових випадків захворювання коронавірусом у десятках міст країни. Більшість заражень було виявлено у провінції Цзілінь – 895 випадків. Також у місті Шеньчжень на півдні країни, яке в неділю було закрито на локдаун, виявили 75 нових випадків, 41 новий випадок виявили й у Шанхаї.

На день раніше в країні було виявлено близько 1,9 тис. нових випадків зараження вірусом.

Як інформує “Interfax-Україна”, захворюваність у Китаї почала зростати на початку березня. В більшості випадків виявляються варіанти штаму BA.2, відомого також як “стелс-омікрон”, який поширюється швидше за оригінальний “омікрон”.

Китай залишається однією з небагатьох країн світу, яка дотримується політики “нульової терпимості” до COVID-19. Це означає обмеження поширення вірусу через суворі локдауни та обов’язковий карантин для тих, хто вступав у контакт з інфікованими громадянами.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Політика була частиною підготовки до ХХIV Зимових Олімпійських ігор, які відбулися в Пекіні в період з 4 по 20 лютого 2022 року, проте влада вирішила продовжити її і після завершення Ігор.

За весь період пандемії в Китаї було виявлено близько 117 тис. випадків зараження коронавірусом та понад 4,6 тис. смертей від наслідків захворювання.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...