Розриваються контракти з російськими художниками, режисерами, митцями та музикантами.
Найбільші музеї світу, музичні та кінофестивалі, провідні театри, книжкові ярмарки та авторитетні аукціони без вагань підтримали Україну у боротьбі з російськими окупантами.
Про це повідомив мінстр культури Олександр Ткаченко.
“Розриваються контракти з російськими художниками, режисерами, митцями та музикантами, блокується величезна кількість шедеврів мистецтва, що належать рф, або для показу в рф”, – написав він.
Ткаченко додав, що Міністерство культури та інформаційної політики України та український народ вдячні міжнародній культурній спільноті за безпрецедентну підтримку.
“Ми закликаємо інші організації приєднатися до міжнародного культурного спротиву. Тільки всі разом єдиним фронтом зможемо припинити культурну присутність країни-агресора на міжнародній арені”, – сказав Олександр Ткаченко.
Міністр також опублікував список тих, хто вже підтримав Україну не словами, а дійсно рішучими діями. І він постійно доповнюється.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…