На Київщині попрощалися з капітаном поліції Бучанського районного управління поліції Сергієм Близнюком. Він загинув через обстріл з боку окупантів під час евакуації мирних жителів.
Про це повідомили в пресслужбі поліції Київщини. Це другий правоохоронець, який загинув, допомагаючи населенню виїхати в безпечне місце.
“18 березня на Київщині попрощалися із загиблим героєм, капітаном поліції Бучанського районного управління поліції Сергієм Близнюком. Поліцейський допомогав евакуювати мирних жителів з Ірпеня, коли агресор обстріляв його машину. Нагадаємо, що це вже друга втрата серед особового складу поліції Київщини з початку війни”, – розповів начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…