facebook

Надя Дорофєєва та Володимир Дантес розлучаються після п’яти років шлюбу

Це підтвердила Надя Дорофєєва.

Відомі українські артисти Володимир Дантес та Надя Дорофєєва розійшлися.

Вони опублікували спільний допис в Instagram, де розповіли сумну новину. Причину їхнього розлучення вже екси вирішили не розповідати. Втім, вони зазначили, що продовжуватимуть любити одне одного, щоправда, по-інакшому.

“Ми дуже любимо одне одного, але тепер по-іншому. Неможливо передати словами, що ми відчуваємо. Ми виросли разом і стали тими, ким є, підставляли плече допомоги в найтяжчі миті. Ніколи не буде слушного часу сказати про це, тому ми говоримо зараз. Можливо це якось відверне вас і розбавить стрічку новин. З відкритим серцем! З любов’ю до один одного, Ваші Надя та Вова.P.S.: Дантесиків і Додошат не чекайте”, – написала Надя.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Зазначимо, історія кохання Наді Дорофєєвої та Володимира Дантеса розпочалася 5 серпня 2011 року, тоді вони познайомилися в потягу, коли разом їхали на спільний концерт. Тоді між ними спалахнула іскра. Вони зустрічалися чотири роки. А 2015 року в прямому ефірі радіо Вова зробив освідчився співачці, і Надя відповіла “так”.

“Ця історія розпочалася 5 серпня 2011 року у потягу. Двоє молодих людей, у яких все ще попереду, зустрілися і покохали одне одного з першої секунди. До початку лютого 2022 року вони дуже багато досягли. Стали найкрасивішою парою шоубізнесу, їхні стосунки стали прикладом для багатьох. Ця пара стала найріднішими людьми одне одному, вони найближчі друзі. Такими вони залишаються. Єдине… вони просто тепер не разом”, – написала Надя.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...