Categories: Війна

Заяви Путіна про “неонацистів” в Україні показують, що він здатний на дуже страшні кроки – Зеленський

Зеленський наголосив, що Путін перебуває в інформаційній бульбашці, яку створював роками.

Президент України Володимир Зеленський вважає, що твердження Володимира Путіна про нібито “неонацистів” в Україні означають те, що очільник Кремля здатний на “дуже страшні та небезпечні кроки”.

Про це заявив голова держави в ефірі американського телеканалу CNN.

Зеленський зазначив, що Путін перебуває в інформаційній бульбашці, яку створював роками. Українського президента хвилюють такі висловлювання російського президента.

“Я не боюся нічого, крім людей, але справа в тому, що, якщо він серйозно ставиться до цієї заяви, він може бути здатний на дуже жахливі кроки…Якщо він серйозно ставиться до цього (заяв про неонацистів – ред.), якщо він думає, що це його місія завоювати нашу території, і якщо він бачить ознаки неонацистів у нашій країні, то виникає багато запитань, що він ще здатний зробити заради своїх амбіцій, заради своєї місії”, – сказав голова держави.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський наголосив, що є компроміси, на які Україна не може піти в переговорах з Путіним. Україна не віддасть Росії Крим та Донбас.

Саша

Recent Posts

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

5 днів ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

1 тиждень ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

1 тиждень ago

Твоя підготовка — твоя перевага! 👊🇺🇦

Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…

2 тижні ago

Рублі, Медведчук і Верба: чи готується інформаційний ґрунт для заходу рф в Івано-Франківськ?

Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…

2 тижні ago

Там, де поруч із дитиною смерть, хтось не виконав свій обов’язок

На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…

2 тижні ago