facebook

Молодий актор загинув під час бомбардування Чернігова: його не стало в день народження нареченої

У Чернігові під час бомбардування стадіону Гагаріна помер 24-річний актор соціального театру та звукорежисер Павло Єрьоменко. У перший день війни разом із батьком молодик поповнив ряди територіальної оборони і зі зброєю в руках пішов захищати рідне місто від російських окупантів.

До Павла та його тата приєдналася і наречена актора Оксана, передає “Суспільне”. Після закінчення війни закохані мали зіграти весілля, однак у день народження дівчини, 12 березня, він загинув.

11 березня театрал із батьком охороняли стадіон Гагаріна, який на ранок почали атакувати ворожі бомби. Бійці потрапили під обстріл, а Павла привалило плитою. Медики, які оперативно прибули на місце, госпіталізували постраждалих. Єрьоменко-старшого врятувати вдалося, а молодший помер у лікарняній палаті на руках у нареченої-іменинниці.

Подруга та колега Павла Катерина Бойко поділилася: “Його госпіталізували до лікарні з тяжкими травмами. Але того дня у Чернігові пропало світло. Зробити КТ не було можливості. Йому потрібно було робити операцію, але ми не встигли. 12 березня на руках нареченої він помер. Я досі в це не вірю.

Павла запам’ятали не лише як талановитого актора, а й як доброї, благородної людини. За день до трагедії він просив друзів та товаришів по службі з тероборони записати привітання для нареченої. Він так і не встиг доробити для коханої сюрприз.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Пам’ятаю його у головній ролі у спектаклі про життя Бетховена. Він так романтично і так самовіддано грав. А скільки було зроблено ним благодійних уявлень для інтернатів, реабілітаційних центрів та шкіл. Тільки за 7 років він провів 15 таких спектаклів”, – згадує загиблого героя куратор соціального театру Марина Каранда.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...