Чоловік, який нещодавно переніс інсульт, тепер у заручниках.
Зранку, 23 березня, окупанти вдерлися до будинку відомої мелітопольської журналістки, директорки видання “Главная газета Мелитополя” та онлайн-медіа “Ріа-Мелітополь”, члена НСЖУ Світлани Залізецької і провели там обшук. Не знайшовши там журналістки, вони взяли у заручники її 76-річного батька.
Про це журналістка повідомила голові Національної спілки журналістів України Сергієві Томіленку.
“Передають через знайомих у місті, що вимагають аби особисто з’явилася до них і лише за цієї умови дадуть свободу моєму батьку, старому чоловіку, який нещодавно переніс інсульт”, – зазначила у коментарі НСЖУ Світлана Залізецька.
Журналіст з міркувань безпеки певний час тому виїхала з Мелітополя, але продовжує активну діяльність свого інформаційного сайту “Ріа-Мелітополь” для об’єктивного інформування про російську окупацію.
Світлана Залізецька зазначає, що у неї була розмова із проголошеною окупантами “новою керівницею” Мелітополя, депутатом міської ради Галиною Данильченко. “Вона мені розповідала про те, яка кар’єра чекає на мене у Москві, що треба мирно співпрацювати”, – розповіла журналіст.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…