Окупанти обстріляли маршрутку, яка стала символом тревел-шоу Лесі Нікітюк. Саме на цьому переоблаштованому жовтому “Богдані” телеведуча їздила визначними місцями нашої країни, показуючи всю її велич і красу.
Про це Нікітюк розповіла в Instagram.
“Які ж ми буди щасливі, коли знімали Українське тревел-шоу “Le Маршрутка”! Сьогодні наша маршрутка така…” – підписала фото ведуча.
Однак оптимістична від природи Леся пообіцяла вже скоро купити нову, а тур Україною почати… з Чорнобаївки.
“Але скоро ми купимо нову, ще кращу і поїдемо знімати 3-й сезон… У відбудований Маріуполь, Харків, Київ, Чернігів, Суми і т. д. А почнемо зйомку з Чорнобаївки”, – додала ведуча.
Лесина маршрутка була спеціально переобладнана для шоу. В ній був затишний “домашній” простір з баром і лаунж-зоною, в декорі – кітч і етнофолк. Завішана машина була всілякими сувенірами, привезеними із закордонних поїздок (африканські маски, сомбреро, калібаси, статуетки, перуанські килими…)
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…