facebook

Коли закінчиться війна в Україні 2022: мольфарка уточнила прогноз

Протягом трьох тижнів уряд Путіна доб’ють жорсткі економічні санкції, які вводить проти Росії весь світ, переконана мольфарка.

Також мольфарка каже, що Путіна знищать / фото magdalena.net.ua

Карпатська мольфарка Магдалена Мочіовскі конкретизувала свій прогноз щодо того, коли закінчиться війна в Україні.

За її словами, Україні не доведеться довго чекати закінчення війни. Про це повідомляє “Апостроф”.

“Чекати довго не доведеться. Я відчуваю, що протягом трьох тижнів будуть конкретні зміни. Європа його доб’є: він буде ізольований від світу. А коли в Росію перестануть прибувати мільярди, то свої ж його і приберуть”, – заявила мольфарка.

Мочіовскі впевнена, що Путін не готовий зупинитися на Україні, він спробує спровокувати Європу на воєнні дії.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Раніше мольфарка про дату закінчення війни в Україні 2022 заявляла, що російські окупанти будуть переможені українськими захисниками завдяки незламній силі духу нашого народу. “Максимум три тижні, і Путіна зупинять його ж люди”, – заявляла вона.

Війна в Україні 2022
Нагадаємо, Російська Федерація почала вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року. Відомо, що військові РФ зайшли в нашу країну з території Білорусі. Крім того, на сьогодні путінські військові запускають ракети в бік України з території Білорусі. Проти РБ деякі країни ввели санкції за співучасть у вторгненні.

Також регулярно з’являються повідомлення про те, що Республіка Білорусь може почати вторгнення в Україну на стороні РФ. У мережі публікують фото і відео переміщення російської техніки по території РБ.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...