Categories: Львів

У Львові внаслідок авіаудару постраждала школа: жертв немає

У суботу, 26 березня, по Львову російські окупанти здійснили ракетний удар. Внаслідок цього в одній зі шкіл розбились вікна.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на мера міста Андрія Садового.

Повідомляється, що внаслідок авіаудару сталася пожежа на промисловому об’єктів, де зберігалося паливо.

Також поблизу місця авіаудару у школі повилітали вікна.

Зазначається, що ніхто з людей не постраждав.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Я в одній із львівських шкіл, яка знаходиться неподалік об’єкту куди влучили ракети. Вікна повилітали, але люди усі живі. Це найголовніше”, – сказав Садовий.

Христина

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago