facebook

“Героїчна” Марина Овсяннікова заявила на ТБ Італії, що у війні винен лише Путін, а росіяни ні до чого

Колишня працівниця пропагандистського “Першого каналу” Марина Овсяннікова, яка у прямому ефірі вибігла до студії з антивоєнним плакатом, на італійському телебаченні заявила, що в ситуації в Україні винен лише президент РФ Володимир Путін. Вона вважає, що Росія не повинна нести колективну відповідальнысть, а тому з країни мають бути зняті санкції.

'Героїчна' Марина Овсяннікова заявила на ТБ Італії, що у війні винен лише Путін, а росіяни ні до чого

Пізніше телеведуча відредагувала свій допис в Instagram. Раніше на її сторінці було довге повідомлення, а тепер у підписі до фото одне речення. У мережі збереглися скріншоти зі сторінки Овсяннікової до редагування.

До “виправлення” посту Овсяннікова повідомила, що в ефірі італійської програми “Che tempo che fa” виступила проти західних санкцій. За її словами, від них страждають насамперед прості люди.

Телеведуча звинуватила у тому, що відбувається, “тільки Путіна”, а росіяни “не повинні нести колективну відповідальність”. Овсяннікова поскаржилася, що через обмеження Заходу постраждала її сім’я: мама не може купити ліки, а дочка розплатитися за шкільні обіди віртуальною карткою. Також вона розповіла, що у РФ спостерігається серйозний дефіцит засобів гігієни та харчових продуктів.

До того ж Овсяннікова обурилася відрахуванням російських студентів із закордонних ВНЗ та забороною на концерти артистів з її країни.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

 

Пост Овсяннікової до редагування.

Після редагування телеведуча залишила у підписі до фото, де вона виступає на італійському ТБ, лише одне речення: “У прямому ефірі “Che tempo che fa” (аналог нашого Урганта) італійської телекомпанії RAI”.

Зазначимо, що виступати проти політики Кремля, а потім редагувати пости у соцмережах – звичне явище серед відомих людей у Росії. Раніше свій допис про війну в Україні відреагувала журналістка Ксенія Собчак.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...