facebook

“Усім страшно стало”: бурят зізнався, що напився в Україні, заблукав і потрапив у полон. Відео

Російський окупант із Бурятії, який потрапив у полон, зізнався, що напився, заблукав – і прийшов прямо до позицій українських військових. Він сказав, що пив через те, що в Україні “усім страшно стало”.

'Усім страшно стало': бурят зізнався, що напився в Україні, заблукав і потрапив у полон. Відео

Також полонений бурят розповів про величезні втрати в окупаційній армії. Відео-фрагмент допиту полоненого з’явився у мережі.

На відео полонений окупант розповідає, як його підрозділ в’їхав до України. За його словами, українці одразу влаштували гарячий прийом непроханим гостям.

“О 4-й ранку пішов я спати в десант. Сидячи, сів десант – заснув. Прокинувся вранці вже від вибухів. Танки наші, БМП вибухають, від мін”, – каже бурят.

Він також розповів, що його угрупування щодня зазнавало великих втрат, що не могло не позначитися на морально-психологічному стані окупантів. Страх вони почали заливати алкоголем.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Щодня у нас пішли “200-ті”, “300-ті”… Ми почали думати: навіщо це все?.. Усім уже страшно стало. Ну, трошечки випили з танкістами”, – каже бурят.

У результаті, напившись до напівнесвідомого стану, окупанти “звернули трохи ліворуч” – і замість своїх позицій потрапили прямо в руки українським військовим.

Полонений окупант розповів, як російських військових готували до вторгнення в Україну. Він зізнався, що командування змушувало їх “готувати мішки для трупів”.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...