facebook

Зеленський на коні та голови “орків”: Арестович “розшифрував” пророцтво Нострадамуса і розсмішив мережу

У мережі активно поширюють пророцтва відомого французького фармацевта та алхіміка Нострадамуса, який передбачив прихід до влади Адольфа Гітлера та Другу світову війну, намагаючись знайти інформацію про 2022 рік та події в Україні. Радник глави Офісу президента України Олексій Арестович “розшифрував” таємницю одного із послань оракула.

На своїй сторінці в Instagram політик розмістив намальоване олівцями зображення. На картині можна помітити українського президента Володимира Зеленського на коні, переляканих воїнів із символами “Z” та “V” на формі, а також руки, ноги та голови загарбників, що лежать на землі.

На армію, що йде з російським стягом та георгіївськими стрічками, насуваються їхні противники під синьо-жовтим прапором. Мужні воїни, серед яких і жінки, із тризубами на шоломах проганяють ворога зі своєї території.

“Розкрита таємниця 1001-го катрена Нострадамуса”, – підписав Арестович “витвір мистецтва”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

До речі, справжній 1001-й чотиривірш пророка звучить так: “Коли роздвоєний підтримають два коли, з шістьма напів тілами і розкритими пащами, могутній Володар, спадкоємець жаб, поневолити зуміє все на цьому світі”.

У коментарях почали гадати, що саме хотів сказати радник Офісу президента ілюстрацією. Хтось побачив у малюнку події в Чорнобаївці, інші вирішили, що Арестович пророкував Україні якнайшвидшу перемогу.

Зазначимо, одне з пророцтв Нострадамуса на 2022 рік, опубліковане в книзі “Пророцтва”, на думку інтернет-користувачів, уже збулося. Звучить воно так: “По всьому великому місту будуть солдати, розміщені на полях та у містах”. Йдеться, очевидно, про війну РФ проти України.

Тепер у мережі жартують, що має здійснитися й інше пророцтво про смерть лідера, натякаючи на президента країни-агресора. “Раптова смерть першої особи призведе до змін, і царство очолить інший”, – свідчить мовлення.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...