facebook

Італійські «антивакси» поширюють путінську пропаганду про Україну, – la Republica

Колишній мер Риму та активістка руху проти вакцинації від коронавірусу Вірджинія Раджі просуває у соцмережах матеріали з російською пропагандою про Україну, що підтверджує зв’язки між італійськими «антиваксами» та путінцями.
Про це пише la Republica, передає centr.tv.

Раджі є членом партії «Рух п’яти зірок» (M5S), яку вирізняє популізм та євроскептицизм. Лідер партії, екс-прем’єр Італії Джузеппе Конте лише одного разу публічно демонстрував скептицизм у контексті війни росії проти України, висловивши сумніви щодо відправки італійської зброї на допомогу президенту Володимиру Зеленському.

Проте, що стосується позиції «антиваксів», то саме в чатах та соцмережах тою ж таки Раджі розганяється найбільш агресивна пропаганда. Така ситуація була і з темою щеплень. У соцмережах вона вела агресивну кампанію, у той час, як на публіці обмежувалася тим, що протягом півтора року повторювала, що має «високі антитіла», після того, як перехворіла на коронавірус на листопаді 2020 року.
Тому, щоб зрозуміти про що думає Раджі, необхідно проаналізувати соцмережі. У чаті Whatsapp “Quelli che l’M5S” колишній мер у неділю відправила 5 повідомлень, включаючи відео, посилання на пости в Facebook і сайти. Все з однаковим настроєм: в Україні уряд, яким керують іноземні держави, а київське МВС контролює «фашистські батальйони».

Це – основні наративи путінської пропаганди. Раджі згадує виступи колишнього члена Європарламенту від M5S Даріо Тамбуррано, зроблені у 2014 році. Тамбуррано у заявах, які перезапускає Раджі, накидався на тих у Європі та США, хто «розпалював кольорові революції», віддаючи перевагу «новій холодній війні», з «мільйоном переслідуваних біженців (урядом Києва, прим. ред.), що втекли до Росії».

У постах, якими ділиться Рагджі, засуджується «експансія ЄС» (не путіна), «що прагне розширити свій вплив на Схід навіть ціною взяття під контроль непрезентабельної України, ЄС, який вирішив запровадити проти Росії санкцій, що завдають шкоди економіці держав-членів, у тому числі Італії».

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Згадуються американські та французькі політики, і, звісно, «фінансист Сорос», який нібито «сприяв поваленню президента Януковича, налаштованого на зміцнення відносин із росією. Таким чином, до влади в Україні прийшов проамериканський уряд. А ЄС нібито втручається у внутрішні справи суверенної держави».

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...