Політику було 75 років.
Про смерть лідера Ліберально-демократичної партії та українофобського російського політика Володимира Жириновського стало відомо 6 квітня.
Про це повідомив речник Держдуми В’ячеслав Володін просто під час засідання. Після цього почалася хвилина мовчання.
Нагадаємо, 25 березня у Росії вже повідомляли про смерть Жириновського. Тоді він нібито перед “смертю” останню добу провів у комі.
Однак того ж дня з’явилась інформація, що політик живий, проте в тяжкому стані. Про це, зокрема, тоді повідомив очільник Держдуми Росії В’ячеслав Володін.
Водночас у російському МОЗ тоді заявили, що стан Жириновського стабільний, а лікарі продовжують надавати йому “всю можливу в цій ситуації” допомогу.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…