facebook

Зеленський сказав, за якої умови РФ може застосувати ядерну зброю

Росія зможе застосувати ядерну зброю лише у тому випадку, якщо відчує свою перевагу. Але допомога країн Заходу чи вступ України до НАТО не підштовхнули б агресора до такого кроку.

У цьому впевнений президент України Володимир Зеленський. Своїми думками щодо цього він поділився в інтерв’ю індійському ЗМІ Republic Media Network. Він зазначив, що РФ завжди використовувала силу у той момент, коли “відчувала слабкість і невпевненість іншої сторони”.

“Використання будь-якої зброї, і ядерна не виняток, буде не тому, що хтось вступиться за Україну, не тому, що нас взяли б до НАТО, хоча цього не сталося, і не тому, що та чи інша країна передасть нам літаки чи танки. Росія може використовувати навіть ядерну зброю лише тоді, коли відчуватиме перевагу. Саме перевага, а не те, що каже світова дипломатія: якщо їх буде загнано в кут”, – вважає Зеленський.

Також, за його словами, російське керівництво “любить життя і не хоче віддавати владу”. А використання ядерної зброї призведе саме до того, що ці люди “втратять усе”.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Зеленський готовий особисто вести переговори з Путіним про завершення війни, незважаючи на звірства російських окупантів проти мирних жителів України. Президент готовий говорити з диктатором на всі теми, але серед пріоритетних – припинення вогню, а також питання Донбасу та Криму.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...