Майже місяць тому..
Цієї сім’ї більше немає. Її розстріляли росіяни. Не вижив ніхто.
Михайло Солошенко, його дружина Інна та їх маленький син Єфрем загинули, коли російський танк обстріляв їхню машину на Сумщині.
«Михайло був випускником інженерно- технологічного факультету СНАУ. Працелюбний, добрий, щирий з багатодітної віруючої родини Михайло був гарним студентом, добрим товаришем.
Закінчив університет, одружився, народився син. Молода родина, тільки жити й жити, народжувати дітей, робити добро! Я хочу, щоб ми згадали Мішу самими добрими словами і думками. Хочу, щоб ми пам’ятали простого працелюбного хлопця Михайла з маленького села Токарі на Лебединщині» – пишуть друзі в мережі.
Забрали життя цілої сім‘ї. Маленькому Єфрему не виповнилось і 2 рочків…
______
Історії убитих мирних громадян
записую на сторінці Їх УБИЛА росія
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…