Олег Жданов про задум Путіна щодо України: “Між “хочу” та “можу” – дуже велика прірва”.
Росія має на меті оточити українських військових на Донбасі і наростити сили для розширення так званих Л/ДНР. Якщо вдаватиметься реалізувати задумане, то у перспективі в Путіна – рухатися на Дніпро та Київ.
Таку думку в інтерв’ю OBOZREVATEL висловив військовий експерт Олег Жданов.
“Цілі зрозумілі та видимі неозброєним оком. Перше завдання – спробувати оточити угруповання ЗСУ у зоні ООС, друге – наростити зусилля для розширення самопроголошених республік “ДНР” та “ЛНР” до адміністративних кордонів областей. Якщо виходитиме, то вони підуть далі на Дніпро, а потім на північ на Київ. Це – перспективна мета. Іншого задуму там не може бути”, – сказав він.
Також Жданов висловився щодо реальних можливостей для досягнення цих цілей.
“Як виявилося, між “хочу” та “можу” – дуже велика прірва. Поки що вони не можуть навіть суттєво просунутися в напрямку Краматорська”, – зазначив він.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…