facebook

“Невже, хтось помер у бункері?”: з Москви майже одночасно вилетіли 7 урядових літаків (ФОТО)

Сьогодні (14 квітня) над територією РФ було помічено дивне переміщення відразу сімох урядових літаків. Вони вилетіли із Москви і попрямували на схід.

Як інформує “Obozrevatel”, протягом дня 14 квітня Міністерство оборони Російської Федерації зробило кілька заяв про нібито завдані Україною удари по прикордонних населених пунктах Росії. На це вже відреагували у Москві: зі столиці РФ масово вилітають спецборти, які зазвичай перевозять високопосадовців.

Також столицю залишили літаки, якими користується керівництво “Газпрому”. Про це, аналізуючи дані про польоти, повідомляють у мережі.

“Після кількох заяв Мінубивства Росії про нібито удари з боку України по прикордонних містах рашки, з Москви як таргани в різні боки кинулися спецборти, які зазвичай перевозять високопосадовців. Хм, нам терміново потрібен Шерлок!”, – пише Telegram-канал ” Труха Харків”.

Повідомлення супроводжується скріншами з платформи, за допомогою якої в режимі онлайн можна відстежити польоти.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

З Москви відлітають спецборти

З Москви відлітають спецборти

Також відомо про те, що столицю держави-агресора поспіхом залишили літаки, які використовуються топ-менеджментом “Газпрому”.

При цьому, за даними ЗМІ та платформи Flightradar, відбувається ще дещо дивне.

“В той же час гелікоптер екстреної швидкої допомоги вилетів із сірої зони, схоже на якусь секретну територію (РФ). Невже, дід помер у бункері?”, – цікавляться в одному з Telegram-каналів.

 

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...