facebook

В Україну на Вербну неділю увірвуться похолодання та дощі: де вдарять заморозки. Мапа

На Вербну неділю, 17 квітня, по усій території України суттєво зіпсується погода. Майже в усі області у цей день прийде дощ, а у деяких можливий навіть мокрий сніг.

Про це повідомляють синоптики Українського гідрометеоролічного центру. Нічні температури в певних областях впадуть у мінус.

Погода у Києві на Вербну неділю залишатиме бажати кращого. Вночі температура опуститься до 1°С, а вдень до 8-10°С. Вдень у столиці також очікується дощ. У області температура перебуватиме у таких самих показниках.

На заході України нічна температура місцями опуститься до мінус 3°С, а вдень потеплішає до 8-9°С. Вдень очікується дощ.

На сході нашої держави сонячно-хмарна погода збережеться у Донецькій та Луганській областях. Там температура вночі опуститься до 6°С, а вдень зросте до 14-16°С. На Харківщину прийде дощова погода. Температура вночі – 6°С, а вдень – до 11-13°С.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

На півночі в усіх областях також дощитиме. Температура вночі впаде до 1-5°С, вдень – до 8-10°С.

На півдні України без дощу будет лише Запорізька область. Температура повітря вночі опуститься до 5-7°С, а вдень потепліє до 8-10°С, а місцями до 12-14°С.

В центральних областях України також очікується дощ. Вночі температура опуститься до 3°С, вдень – до 7-9°С, а місцями – 11-13°С.

За даними синоптикині Наталки Діденко, у неділю-понеділок місцями в Україні ймовірний навіть мокрий сніг.

Вона також попередила що зміна погоди можу вплинути й на стан здоров’я українців.

“Голова від таких синоптичних кульбітів трохи може протестувати, реагуйте на бурхливу діяльність атмосфери звичними ліками чи способами, розумними й корисними, щоб тримати себе в рівновазі та здоров`ї, фізичному і не лише”, – написала Діденко.

Вона також прогнозує, що потепління повернеться в Україну уже з середини наступного тижня.

 

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...