Categories: Війна

На Херсонщині окупанти відкрили стрілянину по школярах

У селі Гаврилівка Нововоронцовської громади на Херсонщині російські військові відкрили вогонь по місцевих школярах, коли ті хотіли зняти на телефон ворожу техніку. Це трапилося 15 квітня – одна дитина отримала поранення, а наступного дня померла від травм.

Про звірства окупантів розповів у Facebook-спільноті “Новини Нововоронцовщини” житель громади. Він закликав громадян пояснювати дітям, як поводитися під час зустрічі з загарбниками.

“Вчора був трагічний випадок в с. Гаврилівка, коли школярі на мобільний телефон вели відеозйомку техніки окупантів. Рашисти побачили і зробили попереджувальні постріли. Діти перелякалися і почали бігти. Окупанти їх навздогін почали розстрілювати. Одну дитину поранили. Сьогодні вона від отриманих ран померла”, – написав Дмитро Бурлай 16 квітня.

Він попросив українців, особливо тих, які залишилися в тимчасово окупованих ворогом населених пунктах, провести бесіди з дітьми, родичами, сусідами щодо того, як поводитися в разі зустрічі з окупантами.

Чоловік наголосив, що в жадному разі не можна провокувати загарбників, не робити відеозйомку.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Поясніть, що ЗСУ знають про проблеми, знають все про орків. Військові знають свою роботу. А для цивільних головне – безпека і підтримка одне одного”, – додав чоловік.

Він розповів також про особливості домовленостей із окупантами щодо евакуації мирного населення. Як приклад навів випадок у селі Михайлівка – там перемовини йшли протягом чотирьох днів. Спершу порозуміння не було, і лише після певних погоджень вдалося без пригод провести мешканців на неокуповану територію.

“Це не робилося спонтанно. Для інших сіл також потрібна узгодженість. В інакшому разі – це потрапити під перехресний обстріл. Це небезпечно… Тому будьте обережні. Вірте в ЗСУ. Перемога вже скоро”, – підсумував чоловік.

Христина

Recent Posts

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

5 днів ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

1 тиждень ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

1 тиждень ago

Твоя підготовка — твоя перевага! 👊🇺🇦

Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…

2 тижні ago

Рублі, Медведчук і Верба: чи готується інформаційний ґрунт для заходу рф в Івано-Франківськ?

Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…

2 тижні ago

Там, де поруч із дитиною смерть, хтось не виконав свій обов’язок

На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…

2 тижні ago