facebook

Біля Маріуполя супутники виявили 300-метрову братську могилу мирних жителів – фото

Супутник зафіксував братську могилу в окупованому російськими військами селищі Мангуш, що знаходиться щонайбільше за 20 кілометрів від Маріуполя. Журналісти “Схем” (Радіо Свобода) отримали супутникові знімки, які показують ймовірне місце масового поховання.

Братська могила – траншея завдовжки понад 300 метрів. За словами радника мера Маріуполя Петра Андрющенка, в Мангуші російські окупанти влаштували масове поховання загиблих маріупольців.

Згідно із супутниковими знімками, вирита траншея з’явилася орієнтовно наприкінці березня. На знімку від 23 березня її ще не було. На наступному знімку цієї місцевості від 29 березня вже видно вириту траншею довжиною понад 300 метрів та техніку, яка її копала.

На свіжому супутниковому знімку за 9 квітня можна помітити, що траншея вже частково прикопана землею та розширена.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Радник міського голови Петро Андрющенко розповів журналістам “Схем”, що тіла загиблих людей із вулиць Маріуполя російські військові спочатку звозять до різних промзон міста, де є великі холодильні камери, а потім складають у пакети і вивозять до місць масових поховань.

“Вже тепло – і ви розумієте, що з трупами… Почати (транспортування – ред.) вони повинні були з кінця березня. Скільки і як їх порахувати – ми не знаємо. Там тисячі мають бути… Але нарешті ми з’ясували, куди вивозять хоча б частину загиблих із Маріуполя”, – сказав Андрющенко

Довжина траншеї у Мангуші – 300 метрів. Для порівняння – довжина братської могили біля церкви у Бучі – 14 метрів. Там було виявлено тіла 70 людей.

За словами Андрющенка, зараз відомо лише про одне місце масових поховань у Мангуші, але їх може бути більше.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...