У будинок родича артистки влучило два снаряди.
Українська співачка Наталія Могилевська повідомила про горе у родині.
Окупанти вбили рідного дядька зірки, який мешкав у блокадному Маріуполі. Сумну звістку вона повідомила на сторінці в Instagram. Артистка записала відео, де у сльозах поділилася спогадами з дитинства. Також Могилевська повідомила, що у будинок дядька прилетіло два снаряди. Чоловіка поховали на подвір’ї, біля розарію, оскільки не було іншої можливості.
“Коли мені було 19 років, загинув мій тато. 2013-го, за день до мого дня народження, на небо пішла мама. Родина мого рідного дядька в Маріуполі лишалася моїм оберегом і місцем сили… Ви, нелюди, сьогодні знищили нанівець моє щасливе дитинство. Прошу вас, помоліться за загиблого мого дядька Сашу”, – поділилася виконавиця.
Нагадаємо, на початку квітня війна забрала маму у відомого ведучого Андрія Бєднякова. Коли російські війська окупували Маріуполь, мати і сестра знаменитості опинилися заблокованими у місті.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…