Categories: Війна

Путін та Шойгу планували створити концтабори для українців у Західному Сибіру

Президент країни-агресорки володимир путін та міністр оборони рф сергій шойгу планували відправити українців до концтаборів у Західному Сибіру.
Про це розповів секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов.

“У Західному Сибіру путін і шойгу планували створити концтабори для українців, аби будувати нові міста. Завдання рашистської орди – знищення нашої країни, нашої нації, колонізація України”, — зазначив він.

Данілов наголосив, що рішення щодо повномасштабного вторгнення на територію України ухвалював не лише путін, але й усе найвище політичне керівництво росії. За словами секретаря РНБО, війна не закінчиться доти, доки окупантів не виженуть з усіх українських територій, включно з Кримом.

Христина

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

4 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

6 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

1 тиждень ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago