Categories: ДТП

“Повертався з Чорнобиля і потрапив в ДТП”: машина з Олегом Ляшком зіткнулась з автомобілем СБУ (ВІДЕО)

Резонансна ДТП сталася у Києві, на перехресті вулиць Електриків та Набережно-Рибальської: зіткнулися автомобіль, де перебував колишній депутат Олег Ляшко, і машини, в якій їхали співробітники Служби безпеки.

Як інформує “УП”, Ляшко стверджує, що автомобілі правоохоронців порушили ПДР і поїхали на червоне світло з включеними проблисковими маячками.

Після аварії він почав сваритися із водієм та пасажиром Lexus на службових номерах.

Згодом на ДТП відреагували в СБУ. Факт аварії підтвердили, проте закликали колишнього політика не перетворювати ДТП на шоу.

“Автомобіль, за кермом якого перебував військовослужбовець СБУ, потрапив у ДТП за участю колишнього народного депутата.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

У разі доведення вини та після ухвалення відповідного судового рішення, водій обов’язково понесе відповідальність, передбачену законом.

СБУ проведе внутрішню перевірку дій свого співробітника для прийняття дисциплінарних рішень.

При цьому звертаємо окрему увагу на неприпустимість дій екснародного депутата, котрий усіляко намагався спровокувати військовослужбовців”,- ідеться у повідомленні.

В СБУ також повідомили, що на місце події були викликані представники патрульної поліції для фіксації усіх обставин інциденту.

Сам Ляшко оприлюднив відео і зазначив наступне:

“Наш добровольчий підрозділ повертався з відрядження з Чорнобиля. В Києві на перехресті вулиці Набережно-Рибальської та Електриків бики на двох броньованих авто грубо порушили правила дорожнього руху – поїхали на червоне світло з включеними проблисковими маячками, в результаті чого вчинили ДТП.

У нашому авто було чотири людини, двоє постраждалих”.

Ляшко заявляє, що ПДР порушила ще одна машина на службових номерах Mercedes, але вона зникла з місця події.

Відзначимо, що на відео, котре опублікував колишній нардеп, на ньому помітна кобура з пістолетом.

На лобовому склі автомобіля Lexus були прикріплені документи з символікою СБУ і КМДА.

Зазвичай, чорні автомобільні номери використовують на автомобілях ЗСУ, ДПСУ, ДСНС, МВС, Нацгвардії і тд.

 

Саша

Recent Posts

Українські дипломати в ІКАО порушили питання про системні авіаційні злочини Кремля, глушіння GPS та загрозу для світового неба

Москва продовжує свідомо та планомірно руйнувати систему міжнародної безпеки, перетворившись на державу-терориста не лише на…

2 дні ago

Сеанс миттєвої карми. Окупанти з «Минпромторгу» зібралися «пилити» бюджет, але поспішно втекли з наради після однієї згадки про ЗСУ

Чергова спроба легітимізації окупаційної влади та розподілу фінансових потоків на тимчасово окупованих територіях Запорізької області…

3 дні ago

Свої завжди чекають

#СвоїЗавждиЧекають Є місця, куди хочеться повернутися.Є люди, які не забувають.Є побратими й посестри, які пам’ятають…

3 дні ago

Як повернутись з СЗЧ, через Армію+

Як повернутись з СЗЧ, через Армію+, в елітні підрозділи? Куди звернутись, аби не просто поновитись…

4 дні ago

Зупинили штурм

У цивільному житті «Кощей» працював вантажником. Будував плани на майбутнє та жив мирним життям. Але…

5 днів ago

СБУ перехопила російський документ, який заперечує удар українських БПЛА по автобусу з громадянами Білорусі у Брянській області рф

Служба безпеки України перехопила офіційний російський документ, який заперечує причетність України до удару по автобусу…

1 тиждень ago