Палата представників США 28 квітня ухвалила закон про ленд-ліз та захист демократії в Україні. Тепер документ має підписати президент США.
П’ятий президент України Петро Порошенко, судячи із допису в його фейсбуці, вважає це своєю заслугою.
“Вітаю погодження Палатою представників Конгресу США акту про ленд-ліз для України. Це рішення заслуговує на те, щоб увійти в літопис наших стратегічних відносин та світової боротьби за свободу і демократію. Після підпису Президента США воно забезпечить наше військо такою необхідною зброєю та боєприпасами. Завжди вірив, що ця ініціатива, яку обстоював особисто, знайде свою підтримку“, — пише Порошенко.
Зауважимо, у тексті закону про ленд-ліз йдеться про надання президенту США розширених повноважень щодо передачі або надання в оренду Україні оборонних засобів для “захисту цивільного населення від російського військового вторгнення” та для інших цілей.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…