Калуська окружна прокуратура підтримала обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно 46-річного місцевого жителя та довела його вину у зґвалтуванні малолітньої дівчинки (ч. 4 ст. 152 КК України)
В січні 2021 року чоловік вступив у статевий акт із 9-річною дівчинкою із застосуванням фізичної сили, інформують “Вікна” з посиланням на Івано-Франківську обласну прокуратуру.
Вироком Калуського міськрайонного суду від 28 квітня 2022 року йому призначено покарання у вигляді 10 років позбавлення волі.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…