facebook

В Росії може з’явитися новий “цар” з КГБ: Путін лягає під ніж хірурга – Daily Mail

Російський президент Володимир Путін змушений на кілька днів відмовитися від контролю над війною в Україні, оскільки збирається на операцію через онкологію.

Про це повідомляє видання Daily Mail, посилаючись на джерело в Кремлі.

На час відсутності Путін замість себе висуне кандидатуру глави Ради безпеки та ексглави ФСБ Миколу Патрушева. Нібито дав зрозуміти останньому, що вважає його чи не єдиною справді довіреною людиною і другом у системі влади.

Патрушев вважається ключовим ініціатором стратегії війни наразі – і людиною, яка переконала президента РФ, що Київ переповнений неонацистами.

Джерело зазначає, що Путін хворіє на рак черевної порожнини та хворобу Паркінсона протягом 18 місяців.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Раніше він відклав операцію, яка тепер не відбудеться до Дня Перемоги. Мовляв, операція була призначена на другу половину квітня.

“Путіну рекомендували зробити операцію, дата якої обговорюється та узгоджується. Здається, особливої терміновості немає, але й відкладати не можна. Президент Росії Володимир Путін хворий на онкологію, і останні проблеми, виявлені під час обстеження, пов’язані з цією хворобою“, – йдеться у повідомленні.

Він також страждає на “хворобу Паркінсона та шизоафективний розлад”, що має симптоми шизофренії, включаючи галюцинації та манію, зауважує видання.

Кремль завжди рішуче заперечував, що у Путіна є проблеми зі здоров’ям, і показував, що він має міцне здоров’я, навіть незважаючи на те, що останніми роками він загадковим чином був відсутній.

Новина з’явилася на тлі припущень, що Путін розпочне війну по всій Україні та оголосить масову мобілізацію військових, що є значним політичним ризиком.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...