facebook

У Росії ще одна дивна смерть, яка може бути пов’язана зі спробою приховати стан здоров’я Путіна

Між смертю директора російського курорту та проживанням там глави РФ Путіна, одночасно з групою елітних лікарів, може бути зв’язок.

Трагічна смерть у горах у Сочі 37-річного генерального директора курорту “Красная поляна” Андрія Круковського виглядає підозріло і може бути пов’язана зі спробою приховати стан здоров’я президента Росії Володимира Путіна. Про це в ефірі Апостроф TV заявив російський політичний діяч, юрист та журналіст Марк Фейгін.

“Вчора оголосили, що глава цього “Роза хутор” (один із курортів у складі “Красной поляни”, – ред.) несподівано загинув у 37 років, зірвався зі скелі. Цікаво звучить з огляду на те, що за місяць до цього опубліковано розслідування “Проекту“, де показано інформацію з “Роза хутор””, – сказав Фейгін.

Він нагадав, що розслідування Романа Боданіна (російський журналіст, – ред.) та видання “Проект” показало, що під час проживання Путіна в готелях Сочі, разом з ним там проживала одна й та сама група елітних лікарів, серед яких лікар-онколог.

“Путін справді хворий на якесь захворювання, ми в цьому переконалися за непрямими доказами, а також завдяки розслідуванню Боданіна та видання “Проект”, – сказав Фейгін.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Я не стверджую, що є зв’язок, але цікава якась послідовність”, – додав він.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...