facebook

“Я не хочу, щоб росіяни помирали”: пост українського вченого Антона Сененка вразив мережу

Український учений, фізик та волонтер Антон Сененко здивував мережу своєю позицією щодо жителів країни-агресора Російської Федерації. Він заявив, що не бажає росіянам смерті, проте мріє, щоб тих, хто підтримує війну в нашій країні, спіткали муки.

Відповідну заяву вчений опублікував на своїй сторінці у Facebook. За його словами, сусідня нація має страждати, бо відповідає за горе, яке принесла на українську землю.

Антон Сененко допомагає українським захисникам.

Сененко розповів, що вперше за три дні почув сирену повітряної тривоги. На той момент він був у парку, де гуляло багато людей. Перехожі пили каву та насолоджувалися морозивом. При цьому сирена не зупинила їх.

“…Хіба що тільки всі синхронно заматюкалися і пішли ближче до лісу. І тут повз майнули двоє: молодий хлопець з тату на шиї і дівчина, яка міцно притискала до себе заснуло немовля. Вона притискала його так сильно, ніби хотіла розчинити його в собі. Щоб ця маленька миша не чула рев сирени, сховалася в утробі і була там до мирних часів”, – розповів вчений.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

За його словами, саме в ту мить прийшло розуміння, що він не бажає росіянам смерті. Натомість Сененко хоче, щоб вони довго страждали від страху.

“Я не хочу, щоб росіяни помирали. Я хочу, щоб вони сиділи у своїх містах і мерзли від страху. Щоб матері в смердючих бомбосховищах на цементних сирих підлогах притискали до себе дітей і з болем в очах спостерігали, як у напівтемряві витрачається їхнє дитинство. Щоб чоловіки тижнями не розуміли, що буде далі, на що сподіватися і що планувати, щоб панічно купували гречку, воду, паливо, сірники, свічки, гумові чоботи та горілку.

Багато горілки. І нею заливали собі очі, щоб було не чутно вию сирен і не видно, як їхні діти поряд сплять на підлозі в коридорі або ванній”, – додав вчений.

Сененко побажав жителям сусідньої країни чекати бомбардувань і думати про те, “чи не останнім буде їхній вдих, обійми та сміх дітей”.

“А, ні, брехню. Сміх своїх дітей вони припинили чути в перший день, коли вся територія Росії опинилася під перманентними ударами. Я хочу, щоб росіяни уявлення не мали, коли це завершиться. Або це середина. Або тільки початок. Або це початок. жахливий кінець, або жах без кінця. Я хочу, щоб вони страждали”, – підкреслив фізик.

За його словами, росіяни повинні мучитися та помирати від бомб, ракет, спраги та рук мародерів. Адже саме вони “щодня роблять все для того, щоб чаша люті була сповнена”.

Крім того, вчений закликав українців бути сильними та додав, що найскладніше ще попереду.

Зазначимо, менш ніж за добу пост Сененко набрав близько 10 тисяч лайків та 246 коментарів, у яких користувачі соцмережі підтримали його позицію та побажали росіянам страждань. При цьому спочатку його платформа забанила, але потім повернула публікацію.

 

Пост Антона Сененка вразив мережу.

 

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...