facebook

Загинув у річницю весілля: Бійця Закарпатської бригади відзначено орденом Б. Хмельницького (ФОТО)

Указ про відзначення командира гірсько-штурмового взводу Віталія Бартоша нещодавно підписав президент Володимир Зеленський.

Як повідомляє Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, старший лейтенант Віталій Бартош служив заповзято, вирізнявся хоробрістю у боротьбі з ворогом, був у пошані серед офіцерів та підлеглих.

Загинув Віталій під час виконання бойового завдання 6 березня, у річницю свого весілля.

«Війна, за що ти забираєш у нас таких молодих хлопців? Серце просто розривається… Однак, я переконана, що росія відповість за це пекло і за свої злочини на нашій землі. Я пишаюся тобою, Віталіку. Ти захищав мене, наших батьків, рідних, друзів. Ти захищав Україну і Український народ! Ти боровся мужньо, до останнього подиху, до останньої миті життя!», – зазначила у фейсбуці Ангеліна Бартош.

Указом Президента України старший лейтенант Віталій Бартош нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно) — за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Військовій присязі.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...